Jesteś tutaj: Start / Strona Główna

Strona Główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju to wyjątkowe miejsce, które powstało dla Najmłodszych z pasji i miłości. Gdzie dzieci otoczone czułością i szacunkiem rozwijają się zgodnie ze swoim indywidualnym tempem, w świadomie przygotowanym dla nich otoczeniu. Stawiamy na wysoką jakość opieki żłobkowej, bazującej na bezpiecznym przywiązaniu i podążaniu za dzieckiem. Dajemy dzieciom siebie – swój czas, obecność, dostępność, wrażliwość, swoje zaangażowanie i pasję.

Gmina Jedlina-Zdrój pozyskała środki z rządowego programu "Maluch Plus" na utworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3. W związku z tym, część pomieszczeń w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Słowackiego 5 przeznaczono na utworzenie gminnego żłobka. W ramach inwestycji żłobek gwarantuje opiekę nad 24 dziećmi.

Placówka jest czynna 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00 do 17:00.

W żłobku świadczona jest opieka nad dziećmi od ukończenia 1 roku życia do końca roku szkolnego, w którym dziecko ukończyło 3 rok życia.

 

Podstawowym celem i zadaniem żłobka jest organizowanie i zapewnienie działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej w sposób umożliwiający rozwój psychiczny i fizyczny dziecka właściwy dla jego wieku.

Żłobek Miejski

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju
Data utworzenia:2022-03-18
Data publikacji:2022-03-18
Osoba sporządzająca dokument:Dyrektor
Osoba wprowadzająca dokument:Weronika Krzywda
Liczba odwiedzin:632